Søk


Du er her: 

Verktøylinje

Styret i NHO LT Region Rogaland 2017

Fra venstre: Morten Nevland (Kuehne+Nagel), Anders Jørpeland (PostNord), Frank Soltvedt (Bring), Jan Håvard Hatteland (FREJA), Geir Isaksen (DHL), Karoline Bjørklund (NHO LT) og Cathrine Ogne (LogiTrans).

Bilde er tatt ved sommerstyremøtet 6. Juni på Flor & Fjære. Fotograf: Tormod Andreassen (NHO Rogaland).

 

Styreleder Jan HÃ¥vard Hatteland
FREJA Transport & Logistics AS
52 91 23 00
91 54 74 77
jhh@freja.com
Nestleder Anders Jørpeland
PostNord AS
51 67 96 02
90 05 76 51
anders.jorpeland@postnord.com
Styremedlem Cathrine Ogne
Logi Trans AS
51 71 99 99
97 52 49 10
cathrine@logitrans.no
Styremedlem Geir Isaksen
DHL Express (Norway) AS
92 04 62 52
geir.isaksen@dhl.com
Styremedlem

Frank Soltvedt
Bring Cargo AS

51 64 30 03
90 70 46 03
frank.soltvedt@bring.com
Styremedlem Morten Nevland
Kuehne+Nagel AS
99 56 70 00
morten.nevland@kuehne-nagel.com
Revisor

Ingmar Birkeland
Bring Cargo AS

51 64 30 37
90 11 11 90
ingmar.birkeland@bring.com
Sekretariat

Tormod Andreassen
NHO Rogaland

90 56 36 63
tormod.andreassen@nho.no

 

 


NHO Logistikk og Transport, Middelthunsgate 27, Postboks 5489, Majorstuen, 0305 Oslo
Tlf. 23 08 87 80 | firmapost@nholt.no | Org.nr:
 983 054 331
Nettredaktør