Søk


 

Du er her: 

Verktøylinje

Styret i NHO LT Region Rogaland 2018

Foran f.v.: Frank Soltvedt (Bring), Cathrine Ogne (LogiTrans) og Anders Jørpeland (PostNord)

Bak f.v.: Geir Isaksen (DHL), Morten Nevland (Kuehne+Nagel), Tormod Andreassen (NHO Rogaland, sekretariat), Jannike Cappelen (Panalpina) og Jan HÃ¥vard Hatteland (FREJA)

 

Foto: Ingebjørg Vadla

Styreleder Jan HÃ¥vard Hatteland
FREJA Transport & Logistics AS
52 91 23 00
91 54 74 77
jhh@freja.com
Nestleder Anders Jørpeland
PostNord AS
51 67 96 02
90 05 76 51
anders.jorpeland@postnord.com
Styremedlem Cathrine Ogne
Logi Trans AS
51 71 99 99
97 52 49 10
cathrine@logitrans.no
Styremedlem Geir Isaksen
DHL Express (Norway) AS
92 04 62 52
geir.isaksen@dhl.com
Styremedlem

Frank Soltvedt
Bring Cargo AS

51 64 30 03
90 70 46 03
frank.soltvedt@bring.com
Styremedlem Morten Nevland
Kuehne+Nagel AS
99 56 70 00
morten.nevland@kuehne-nagel.com
Styremedlem

Jannike Cappelen
Panalpina

466 14 737
jannike.cappelen@panalpina.com

Sekretariat

Tormod Andreassen
NHO Rogaland

90 56 36 63
tormod.andreassen@nho.no

 

 
 

 


NHO Logistikk og Transport, Middelthunsgate 27, Postboks 5489, Majorstuen, 0305 Oslo
Tlf. 23 08 87 80 | firmapost@nholt.no | Org.nr:
 983 054 331
Nettredaktør