Søk


 

Du er her: 

Verktøylinje

Ansatte NHO LT

Publisert 30.11.16 av Merethe Goplen Gulliksen

Are Kjensli
Adm.direktør
/ Forhandlingsleder

  are.kjensli@nholt.no
   932 94 000
Ansvar
Adm.direktør
/ Forhandlingsleder

 
Merethe Goplen Gulliksen 
Adm. koordinator

  merethe.gulliksen@nholt.no
  971 50 607

 

Ansvar
Medlem- og markedsforhold
Kongress og arrangementer
Forsikring
Hjemmeside
Administrasjon

 

Karoline Bjørklund 
Fagsjef næringspolitikk

  karoline.bjorklund@nholt.no
  924 86 857

Ansvar
Klima og miljø
CO2-fond
NTP
Jernbane
Modulvogntog
Allmengjøring

Silje Vhile Braaten 
Rådgiver / HMS rådgiver

  silje.braaten@nholt.no
  913 33 295

Ansvar
Ansvarlig Region Øst
Ansvarlig Norske Flyspeditørers Forening
NHO LT Regioner
HMS
Næringspolitikk
Nyhetsbrev

Tom Rune Nilsen 
Advokat

  tom.rune.nilsen@nholt.no
  916 44 006

Ansvar
Transportrett
Spedisjonsrett
Toll
NSAB
Forretningsjuridiske spørsmål


Camilla Raastad
Advokat

  camilla.raastad@nholt.no
  975 00 379
Ansvar
Transportrett
Spedisjonsrett
Forretningsjuridiske spørsmål
Thor Christian Hansteen 
Advokat

  thor.chr.hansteen@nholt.no
  917 85 051
Ansvar
Arbeidsrett
Tariffspørsmål
Nedbemanning
Kjøre- og hviletid
Claus Haals 
Leder kompetanseavdelingen

  claus.haals@nholt.no
 480 69 000

Ansvar
Speditørskolen
Tollbehandling
Ledelse/generelt
Trainee-program
Nettbaserte kurs

Hilde MannsÃ¥ker 
Koordinator kompetanseavdelingen

  hilde.mannsaker@nholt.no
  953 39 580
Ansvar
Speditørskolen
Tollbehandling
Ledelse/generelt
Trainee-program
Nettbaserte kurs
     

 

 
 

 


NHO Logistikk og Transport, Middelthunsgate 27, Postboks 5489, Majorstuen, 0305 Oslo
Tlf. 23 08 87 80 | firmapost@nholt.no | Org.nr:
 983 054 331
Nettredaktør