SÝk


Du er her: 

VerktÝylinje

Ansatte NHO LT

Publisert 30.11.16 av Merethe Goplen Gulliksen

Are Kjensli
Adm.direkt√łr
/ Forhandlingsleder

  are.kjensli@nholt.no
   932 94 000
Ansvar
Adm.direkt√łr
/ Forhandlingsleder

 
Merethe Goplen Gulliksen 
Adm. koordinator

  merethe.gulliksen@nholt.no
 23088723 /971 50 607

 

Ansvar
Medlem- og markedsforhold
Kongress og arrangementer
Forsikring
Hjemmeside
Administrasjon

 

Karoline Bj√łrklund 
Fagsjef næringspolitikk

  karoline.bjorklund@nholt.no
  23088779 / 924 86 857

Ansvar
Klima og milj√ł
CO2-fond
NTP
Jernbane
Modulvogntog
Allmengj√łring

Silje Vhile Braaten 
Rådgiver / HMS rådgiver

  silje.braaten@nholt.no
  23088785 /913 33 295

Ansvar
Ansvarlig Region √ėst
Ansvarlig Norske Flyspedit√łrers Forening
NHO LT Regioner
HMS
Næringspolitikk
Nyhetsbrev

Tom Rune Nilsen 
Advokat

  tom.rune.nilsen@nholt.no
  23088782/916 44 006

Ansvar
Transportrett
Spedisjonsrett
Toll
NSAB
Forretningsjuridiske sp√łrsm√•l


Torgeir Gullaksen 
Advokat

  torgeir.gullaksen@nholt.no
  920 30 776
Ansvar
Transportrett
Spedisjonsrett
Forretningsjuridiske sp√łrsm√•l
Thor Christian Hansteen 
Advokat

  thor.chr.hansteen@nholt.no
  23088786/917 85 051
Ansvar
Arbeidsrett
Tariffsp√łrsm√•l
Nedbemanning
Kj√łre- og hviletid
Claus Haals 
Leder kompetanseavdelingen

  claus.haals@nholt.no
 480 69 000

Ansvar
Spedit√łrskolen
Tollbehandling
Ledelse/generelt
Trainee-program
Nettbaserte kurs

Hilde Manns√•ker 
Koordinator kompetanseavdelingen

  hilde.mannsaker@nholt.no
  953 39 580
Ansvar
Spedit√łrskolen
Tollbehandling
Ledelse/generelt
Trainee-program
Nettbaserte kurs
     

 

 


NHO Logistikk og Transport, Middelthunsgate 27, Postboks 5489, Majorstuen, 0305 Oslo
Tlf. 23 08 87 80 | firmapost@nholt.no | Org.nr:
 983 054 331
Nettredakt√łr